Reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Odkurzacz pionowy do zbierania sierści – który model wybrać?

Reklama

Posiadanie zwierząt ma ogrom zalet, ale jeśli lubisz czystość w domu – może mieć też kilka minusów. Koty, psy, króliki i inne czworonogi mogą zostawiać sierść na podłogach, dywanach czy meblach. Nawet rasy, które nie mają sierści, wnoszą do mieszkania brud. Jak skutecznie sobie z tym poradzić? Inwestując w dobry odkurzacz pionowy!

Przy posiadaniu zwierzaków w domu niezbędne jest codzienne odkurzanie przestrzeni mieszkalnej. Dlatego dla właścicieli zwierząt to tak ważne, aby mieć w domu sprzęt wygodny w użyciu, lekki i skutecznie zbierający sierść oraz inne zabrudzenia. Jakie odkurzacze pionowe do sierści są szczególnie polecane? W tym artykule znajdziesz kilka podpowiedzi!

Jaki powinien być odkurzacz pionowy do domu ze zwierzętami?

Zanim przejdziemy do omówienia konkretnych modeli odkurzaczy, warto zastanowić się, jakie parametry powinien mieć sprzęt do odkurzania domu, w którym są zwierzęta. W tym wypadku bowiem liczy się nie tylko wyposażenie sprzętu w szczotki specjalnie zaprojektowane do zbierania sierści.

Bardzo ważna będzie także moc urządzenia oraz siła ssania. Te dwa parametry mają ogromny wpływ na skuteczność odkurzania trudnych powierzchni, takich jak dywany czy tapicerka. Oprócz tego zwróć uwagę także na rodzaj filtra i zasilanie.

Electrolux EP71AB14UG Animal 700 Pet

Jednym z najbardziej polecanych odkurzaczy pionowych do sierści jest model Electrolux EP71AB14UG Animal 700 Pet. Został on wyposażony w elektroszczotkę zaprojektowaną specjalnie do skutecznego usuwania sierści i innych zanieczyszczeń nawet z trudnych powierzchni. Bez trudu wychwytuje ona także piach i aż do 99,9% procent kurzu. Za to bateria zapewnia długi i optymalny czas pracy zarówno przy codziennym, jak i gruntownym sprzątaniu.

Z pewnością jest to model wart uwagi, jeśli liczy się dla Ciebie wysoka skuteczność i łatwe opróżnianie pojemnika.

SAMSUNG Jet 90 Pet VS20R9042T2

Kolejną godną polecenia propozycją jest odkurzacz pionowy SAMSUNG Jet 90 Pet VS20R9042T2. Oprócz elektroszczotki ułatwiającej usuwanie kurzu i sierści z powierzchni dywanowych oraz tapicerowanych model ten został wyposażony także w elastyczną końcówkę, dzięki której ustawisz urządzenie niemal pod każdym kątem, aby bez trudu dotrzeć w trudno dostępne miejsca z poziomu podłogi. Ergonomiczna rura teleskopowa pozwala dopasować urządzenie do swoich preferencji.

BOSCH Unlimited 7 BCS711XXL

To odkurzacz pionowy, który zdobył tytuł bestsellera. Doskonale nadaje się do zbierania wszelkich zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni – nawet tych naprawdę trudno dostępnych. Jego największym atutem jest zginana rura zakończona obrotową głowicą. Dzięki niej sprzęt może dotrzeć nawet tam, gdzie inne odkurzacze się nie zmieszczą – pod meble, kanapy, schody czy stoły.

Dodatkowo producent zapewnia, że Bosch Unlimited 7 jest tak samo skuteczny i wydajny jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.

Jeśli szukasz idealnego odkurzacza pionowego do domu, w którym są zwierzęta, z pewnością warto rozważyć powyższe propozycje. Zamów je online lub obejrzyj na żywo w jednym ze sklepów NEONET!

(artykuł sponsorowany)

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: