Reklama

CIECHANOWSKIUMWMWIADOMOŚCI

Od jutra jeden bilet na atrakcje Ciechanowa

Reklama

Park Nauki Torus, Muzeum Szlachty Mazowieckiej oraz Hopa Park podpisały porozumienie, w ramach którego będzie można zakupić jeden bilet uprawniający do odwiedzenia pięciu atrakcji turystycznych. Wspólny bilet jest o ponad 50% tańszy.

Jeden bilet będzie uprawniał do odwiedzenia wystawy w Parku Nauki Torus, zwiedzania Zamku Książąt Mazowieckich, ekspozycji muzealnej przy ul. Warszawskiej w Ciechanowie oraz Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie, a także skorzystania z parku trampolin Hopa Park.
Rozwiązanie wprowadzono pilotażowo do końca roku, ale jesteśmy otwarci na kontynuację projektu – mówi prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

 

To rozwiązanie podpatrzyłem w innych miastach – mówi pomysłodawca projektu i właściciel parku trampolin Hopa Park Radosław Kieda.

 

Bilet wspólny będzie można nabyć w cenie 41 zł w każdej z placówek, które podjęły współpracę – wyjaśnia kierownik Parku Nauki Torus Marzena Lentowszczyk.

 

Wspólny bilet będzie można kupować od jutra, czyli od 9 sierpnia.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: