Reklama

MŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAWIADOMOŚCI

O logistyce i bezpieczeństwie w Mławie. PKP patronem ogólnopolskiej konferencji

Reklama

„II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Logistyka i Bezpieczeństwo XXI wieku.” Odbyła się w mławskiej filii Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.

Organizatorem wydarzenia był Zakład Logistyki Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych w Mławie. Głównym celem konferencji była integracja osiągnięć nauk o zarządzaniu i jakości oraz nauk o bezpieczeństwie, a w szczególności pojęć logistyki, transportu i bezpieczeństwa.

Nasi prelegenci to wysoko wykwalifikowana kadra – zapewnia dziekan Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych dr Renata Dzik.

 

Jednym z patronów wydarzenia były Polskie Koleje Państwowe. Wykład dotyczący strategicznej roli kolei wygłosił członek zarządu PKP SA dr Rafał Zgorzelski.

 

Konferencja odbyła się pod patronatem Burmistrza Miasta Mława, PKP SA, Dowódcy 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej, Komendanta Powiatowego Policji w Mławie oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Patronem medialnym wydarzenia było Radio 7.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: