Reklama

REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Nieudany weekend dla naszych siatkarzy

Reklama

To nie był udany weekend dla siatkarzy z naszego regionu. III – ligowe zmagania zakończyły się porażkami Panoramy Działdowo i Zawkrza Mława. Na osłodę obie drużyny doprowadziły do tie-breaka i wywalczyły po punkcie.

W Działdowie w pierwszym secie wygrali siatkarze Olimpijczyka Szczytno, kolejne dwa skończyły się zwycięstwem Panoramy ale nie udało się działdowianom postawić kropki nad i – mówi zawodnik Panoramy Paweł Kopaczel.

 

Do Mławy z kolei przyjechał lider rozgrywek Trójka Kobyłka. Trener Zawkrza Tomasz Szwęch zapowiadał walkę i jej nie zabrakło. Zawkrze wygrało dwa pierwsze sety i wszyscy wierzyli w zwycięstwo. Niestety trzy kolejne padły łupem lidera. W tie-breaku nasz zespół przegrał do 10.

W grupie mazowieckiej Zawkrze plasuje się na 4. miejscu – gra 11 zespołów. W lidze warmińsko-mazurskiej Panorama zajmuje ostatnie 7. miejsce.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: