
Mieszkańcy naszego regionu hucznie powitają Nowy Rok. Oprócz zabaw, balów i domowych imprez w świętowanie włączą się miejskie urzędy i domy kultury.
Co oferują swoim mieszkańcom nasze miejscowości? Oto przegląd sylwestrów pod chmurką.
W Działdowie impreza odbędzie się na Rynku i towarzyszyć jej będą koncerty, mówi dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie Sławomir Rutkowski.
To impreza szczególnie dla tych, którzy w tym roku nie uczestniczą w balach, ale nie tylko.
W Żurominie również muzycznie. Na scenie przed Żuromińskim Centrum Kultury zaprezentuje się zespół Baston.
Lidzbark i Glinojeck przywitają Nowy Rok przy miejskich ratuszach. W Lidzbarku główną atrakcją imprezy będzie pokaz sztucznych ogni natomiast w Glinojecku zaprezentuje się Teatr Ognia Widmo.
W Sierpcu sylwestrowa impreza pod chmurką odbędzie się na parkingu przy Centrum Kultury i Sztuki. Będzie ją prowadził DJ, a o północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni.
Natomiast w Rypinie przywitanie Nowego Roku odbędzie się na ulicy Nowy Rynek. Będzie to impreza muzyczna z pokazem fajerwerków.
Nowy Rok witać też będą mieszkańcy Strzegowa. Tradycyjnie nad rzeką będzie szampan, muzyka i fajerwerki.
Imprezy w Działdowie, Żurominie i Sierpcu rozpoczną się o 22, natomiast w Lidzbarku, Glinojecku, Rypinie i Strzegowie o 23.
Mława i Ciechanów zrezygnowały z imprez pod chmurką. Tam w pierwszych tygodniach stycznia odbędą się koncerty noworoczne.