REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Nerwowy mecz Juranda Ciechanów

Dobre informacje z Puław. Piłkarze ręczni Juranda Ciechanów wygrali I-ligowe spotkanie z drugą drużyną Azotów 21:16.

Mecz był niezwykle emocjonujący, a sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Najpierw nasz zespół prowadził 6:1, by w kilkanaście minut roztrwonić całą przewagę. Na przerwę nasi szczypiorniści schodzili, przegrywając 8:9. Po przerwie nasz zespół wrócił do dyspozycji z początku meczu. Ostatecznie druga połowę wygrał 13:7. Najwięcej bramek dla naszego zespołu rzucił Mikołaj Tartas – 7.

Gorzej wypadła druga nasza drużyna. Mazur Sierpc przegrał we własnej hali z USAR-em Kwidzyn 21:26. Mazur dobrze zagrał w pierwszej połowie. Schodziliśmy do szatni z wynikiem 12:10. Najwięcej bramek dla szczypiornistów z Sierpca rzucili Konrad Brzeziński i Jarosław Wiśniewski – po 6.

W tabelach Jurand jest na 2. miejscu w grupie C, Mazur na 12., ostatnim w grupie A.