
Reklama
Adam Ejnik otrzymał Nagrodę im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata”. Nauczyciel, społecznik i dziennikarz Radia 7 odebrał ją w sobotę (22 listopada) podczas uroczystej gali w Warszawie.
Kapituła doceniła jego niezwykłe zaangażowanie w pracę z młodzieżą, umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu oraz liczne działania społeczne. Jak podkreślono, jego postawa realnie wpływa na życie i rozwój młodych ludzi.
Sam Adam Ejnik nie kryje zaskoczenia.
Adam Ejnik zaznacza, że ta nagroda to zobowiązanie i inspiracja do dalszych działań.
Nagroda im. Ireny Sendlerowej już od 19 lat trafia do osób związanych z edukacją, które poprzez swoją pracę promują empatię, odpowiedzialność i odwagę.




