Reklama

CIECHANOWSKISPORTWIADOMOŚCI

Najlepsi sztangiści w Ciechanowie. Będą walczyć o tytuł Mistrza Polski

Reklama

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w podnoszeniu ciężarów. Odbywać się będą od dziś do niedzieli (28-30 czerwca) w hali sportowo-widowiskowej w Ciechanowie. To jedna z najbardziej prestiżowych imprez sportowych w Polsce.

Mistrzostwa są najważniejszym wydarzeniem sportowym w tej dyscyplinie na poziomie krajowym. Do Ciechanowa przyjadą najlepsze polskie zawodniczki i zawodnicy, którzy w trakcie trzech dni zmagań, rywalizować będą o tytuł Mistrza Polski. Organizatorzy zapewniają nie tylko emocjonujące widowisko sportowe. Otwarcie mistrzostw uświetni występ ciechanowskiej formacji artystycznej „Freakshow”, prowadzonej przez Agnieszkę Grzejdę.

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w podnoszeniu ciężarów rozpoczną się dziś (28 czerwca) o godz. 18:45 w hali sportowej przy ul. Kraszewskiego w Ciechanowie.

Organizatorem wydarzenia jest Ciechanowski Ludowy Klub Sportowy „Mazovia” wraz z Polskim Związkiem Podnoszenia Ciężarów. Imprezę wsparło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: