Reklama

REGIONWIADOMOŚCI

Nagrody starosty. Najlepsi uczniowie powiatu rypińskiego

Reklama

Powiat rypiński wyróżnił najlepszych uczniów. Wczoraj (12 czerwca) w sali konferencyjnej starostwa odbyła się Gala Laureatów Konkursów i Olimpiad. Samorząd, szkoły, nauczyciele i uczniowie podsumowali rok szkolny.

Uczniowie z rąk starosty Jarosława Sochackiego i dyrektor Powiatowego Centrum Obsługi Oświaty Katarzyny Szczęsnej otrzymali listy gratulacyjne za sukcesy naukowe oraz nagrody. Podziękowania i gratulacje otrzymali również rodzice i opiekunowie uczniów. Podczas gali wyróżniono 34 uczniów z Zespołu Szkół nr 1, 15 z Zespołu Szkół nr 2 i 24 z Zespołu Szkół nr 3. W trakcie Gali Laureatów Konkursów i Olimpiad wyróżnieni zostali także uczniowie, którzy reprezentują powiat rypiński w Grupie Estradowej pod kierownictwem Państwa Becmer.

Podczas uroczystości umiejętności wokalne zaprezentowali uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 – Zofia Jasińska i Karol Grabowski.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: