MŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7SPORTWIADOMOŚCI

Mławscy koszykarze na podium ogólnopolskiego turnieju

Planet Team zwycięzca mławskiego Świątecznego Turnieju Koszykówki 3×3. Drużyna z Warszawy w finale pokonała zespół z województwa podkarpackiego Pioruny 3×3 21:14.

Trzecie miejsce zajął mławski Wuja Squad, który w meczu o trzecie miejsce wygrał z przasnyskim Raketfjuel 18:17. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Marcin Biranowski z Planet Squadu.

O puchar burmistrza Mławy rywalizowało 14 zespołów z całej Polski. Nasz region reprezentowali koszykarze z Mławy, Działdowa, Nidzicy i Przasnysza.

Organizatorem zawodów był Krzysztof Ćwik i Mławska Hala Sportowa. Patronami Burmistrz Miasta Mława i Polski Związek Koszykówki. Patronem medialnym Radio 7.