MŁAWSKISPORTTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Mławianka znów przegrywa

Druga przegrana Mławianki w rozgrywkach III ligi. Nasz zespół uległ w Łodzi ŁKS-owi 1:4.

Honorowego gola dla naszej drużyny strzelił Mateusz Stryjewski.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany, jednak to gospodarze strzelili bramkę. Druga połowa zaczęła się od ataków Mławianki – mówi trener naszej drużyny Piotr Rzepka.

W końcówce Mławianka rzuciła się do odrabiania strat. Niestety nic z tego nie wyszło, w dodatku nasz zespół został osłabiony. Czerwoną kartkę otrzymał Maciej Komorowski i w końcówce padł czwarty gol dla ŁKS-u.

Trener Piotr Rzepka oddaje jednak, że łodzianie to dobra drużyna.

Mławianka wciąż jest na 3. miejscu w tabeli. Przed nami Legionovia Legionowo na pozycji lidera, a wiceliderem jest Świt Nowy Dwór Mazowiecki.