MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Mławianka testuje. Postawiła się, ale rywal okazał się za mocny

Przegrany sparing Mławianki Mława. Nasz zespół w sobotę 21 stycznia w zimowej aurze uległ Stomilowi Olsztyn 0:4.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu, kiedy na boisko weszły mocno eksperymentalne jedenastki. Nasz zespół na tle czołowej drużyny II ligi prezentował się w pierwszej połowie bardzo dobrze. To Mławianka miała więcej sytuacji i była zespołem lepszym. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0.

Jak informuje klub, dobrze zaprezentowali się testowani gracze. W meczu sprawdzono przydatność sześciu zawodników i w najbliższych dniach należy spodziewać się decyzji, którzy z nich zasilą szeregi Mławianki.

Kolejne sparingi w sobotę 28 stycznia. Tym razem Mławianka rozegra dwa mecze.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.