MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Mławianka na zwycięskiej ścieżce. Rozbiła rywala z Ostródy

Mławianka ciągle w gazie. W wyjazdowym spotkaniu III ligi piłki nożnej nasza drużyna pokonała Sokoła Ostróda 4:1.

Jeszcze w pierwszej połowie nic nie zapowiadało takiego wyniku. Spotkanie było wyrównane i na przerwę piłkarze schodzili z wynikiem 1:1. Pierwszą bramkę silnym strzałem z rzutu wolnego zdobył Mateusz Stryjewski. Bramki na wagę zwycięstwa padły w ostatniej fazie meczu. Na prowadzenie Mławiankę wyprowadził po dwójkowej akcji z bratem Michałem Mateusz Stryjewski. Dwie minuty później soczystym strzałem zza pola karnego popisał się Michał Stryjewski. I było 3:1. Wynik ustalił Mateusz Stryjewski w ostatniej minucie meczu. Napastnik Mławianki wykorzystał sytuację sam na sam i ustrzelił hat-trick.

Mławianka zajmuje 3. miejsce w rozgrywkach III ligi.