Reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Mieszkania z rynku pierwotnego w Płońsku

Reklama

Branża nieruchomości rozwija się w szybkim tempie, powstaje coraz więcej mieszkań, które zachęcają atrakcyjnymi warunkami i udogodnieniami. Osiedla są ciche, estetyczne i funkcjonalne. Takie też tworzy developer Novdom, który specjalizuje się w mieszkaniach z rynku pierwotnego i aktualnie tworzy dwa nowoczesne osiedla w Płońsku. Należy do nich Osiedle O2 oraz osiedle Nad Płonką, które oferują wiele korzyści dla nowych mieszkańców.

Osiedle O2 w Płońsku – nowoczesne mieszkania

Fot. mat. partnera

Estetyczne zielone strefy relaksu gwarantują mieszkańcom idealną okazję do wypoczynku. Znajdujące się tu kameralne pergole pozwalają na pełny odpoczynek oraz integrację z innymi sąsiadami. Nie ma też co się obawiać o temperaturę w mieszkaniach – o to zadba klimatyzacja typu split, która zapewnia dogodne ciepło zimą oraz orzeźwienie latem. Osiedle zlokalizowane jest w północnej części miasta, która jest dobrze skomunikowana z centrum oraz posiada dostęp do wielu obiektów w Płońsku.

Do wyboru są mieszkania zarówno dwupokojowe, zaczynające się od 27 metrów kwadratowych powierzchni, jak i apartamenty z czterema pokojami nawet do 77 metrów kwadratowych. Komfort sprawiają także przeszklone balkony lub tarasy z ogrodami, które pozwalają na odpowiedni wypoczynek. W każdej klatce zamontowano także windę dla większej wygody.

Osiedle O2 w Płońsku jest w całości monitorowane i ogrodzone, co pozwala na bezpieczne życie mieszkańców. Nie wejdą tam także przypadkowe osoby, dzięki domofonowi, który pełni funkcję kontrolną. Dla bezpieczeństwa pojazdów oferowany jest dla mieszkańców parking podziemny. Dodatkowo wyodrębnione zostały miejsca postojowe.

Osiedle nad Płonką w Płońsku – życie w zgodzie z przyrodą

Kolejnym nowoczesnym osiedlem w Płońsku od dewelopera Novdom jest Osiedle Nad Płonką. Miejsce bardzo dobrze komponuje się z resztą lokalnego krajobrazu i idealnie przemyca nowoczesny styl w parze z przyrodniczymi aspektami. Komfort jaki mogą osiągać na tym osiedlu mieszkańcy zaczyna się już od ciepłej palety barw elewacji. Dodatkowo, we wspólnych częściach można zaobserwować bogatą roślinność. Natura na tym się nie kończy, jeśli chodzi o to osiedle, ponieważ można zejść z jego terenu bezpośrednio nad rzekę, a tam w niedalekiej przyszłości wybudowana ma być przestrzeń do wypoczynku mieszkańców.

Fot. mat. partnera

Poza relaksem, osiedle oferuje także pełne bezpieczeństwo, ponieważ jest ono w całości monitorowane i ogrodzone, a nad kontrolą wchodzących czuwa domofon. Dla bezpieczeństwa pojazdów wybudowany jest parking podziemny, a do tego możliwe są inne miejsca postojowe. Dla komfortu w każdej klatce zamontowana jest winda, a mieszkańcy mają również dostęp do komórek lokatorskich. Osiedle nad Płonką zlokalizowane jest w centrum miasta. Dodatkowo, bezpośredni dostęp do rzeki i bliska odległość do największych atrakcji w Płońsku to kolejne atuty.

Novdom otwiera nowe funkcjonalne osiedla, które zapewniają mieszkańcom komfort oraz bezpieczeństwo. Więcej o projektach tego dewelopera można znaleźć na jego stronie novdom.pl. Warto zapoznać się z firmą, ponieważ te dwa opisane nowe osiedla w Płońsku to na pewno nie koniec działań na rynku deweloperskim.

(artykuł sponsorowany)

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Więcej wiadomości z tej kategorii

Jeden komentarz

  1. Świetny artykuł. W trakcie poszukiwania w internecie potrzebnych informacji znalazłam ten artykuł. Wielu osobom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na poruszany przez siebie temat, ale tak nie jest. Stąd też moje zaskoczenie. Po prostu super artykuł. Koniecznie będę polecał to miejsce i często tu zaglądał, by przejrzeć nowe posty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: