Reklama

REGIONSPORTWIADOMOŚCI

ME w Gliwicach: Złoto dla zawodnika Dekorglassu Działdowo

Reklama

Mateusz Sakowicz złotym medalistą Mistrzostw Europy Kadetów. Katarzyna Rajkowska blisko medalu. Udany występ tenisistów stołowych z naszego regionu w gliwickich zawodach.

Mateusz Sakowicz z Dekorglassu zdobył złoty medal w deblu. Wspólnie z Patrykiem Żyworonkiem pokonali w finale Austriaka Juliana Rzihauschka i Portugalczyka Tiago Abioduna 3:1.

Udany występ zaliczyła również Katarzyna Rajkowska z Olimpijczyka Jeżewo. Choć młodej pingpongistce nie udało się zdobyć medalu, to zajęła wysokie pozycje.

Katarzyna Rajkowska potwierdziła, że jest jedną z czołowych tenisistek Europy – mówi trener naszej zawodniczki Andrzej Nadrowski.

 

Nasza zawodniczka w grze pojedynczej zajęła miejsce w przedziale 9-16. W grze deblowej występowała z zawodniczką z Czech Hanką Kadetovą i zajęły miejsce w przedziale 5-8. W grze mieszanej razem z Mateuszem Sakowiczem zajęła miejsce w przedziale 9-16.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: