Reklama

KULTURAREGIONUMWMWIADOMOŚCI

„Mazowsze bliskie sercu”. Ostatni dzwonek na udział w konkursie

Reklama

To już ostatni moment na zgłoszenie się do konkursu „Mazowsze bliskie sercu”. Nabór wniosków trwa do 15 lipca. Oprócz nagród rzeczowych, zwycięzcy mogą wygrać udział w warsztatach fotograficznych.

Konkurs jest skierowany do fotografów amatorów, którzy nie zajmują się zawodowo fotografią i nie są absolwentami uczelni plastycznych i filmowych. Mogą oni zgłosić jedną fotografię. Tematem tegorocznej edycji jest „Moje Mazowsze…”.

Do wzięcia udziału w konkursie zachęca Izabela Stelmańska – zastępca dyrektora Departamentu Kultury Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

 

Zwycięskie zdjęcia wezmą udział w głosowaniu internautów. Głosowanie odbędzie się na stronie www.facebook.com/Mazowsze.serce.Polski. Zwycięży uczestnik, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej lików. Nagroda publiczności wynosi 1 tys. zł.

Dodatkowo dla laureatów konkursu samorząd województwa mazowieckiego, we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie, zorganizuje weekendowe warsztaty fotograficzne.

E-maile z plikami (skan formularza zgłoszeniowego i zdjęcie) należy wysłać na adres: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl. Regulamin i formularze zgłoszeniowe są dostępne TUTAJ.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: