Reklama

KULTURAREGIONWIADOMOŚCI

„Kwiecień-Plecień” 2022 w Sierpcu. Ruszyły zapisy

Reklama

Ruszyły zapisy na XXV Ogólnopolski Festiwal Teatru, Piosenki i Tańca „Kwiecień-Plecień” 2022. Konkurs odbędzie się w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu i będzie trwał trzy dni.

Pierwszy to dzień teatru. Młodzi aktorzy będą startowali w czterech kategoriach. Najmłodsza do lat 6, a najstarsza do lat 19. W konkursie mogą brać udział amatorskie dziecięce i młodzieżowe zespoły teatralne.

Drugiego dnia na scenie królować będą wokaliści – to dzień piosenki. Do konkursu mogą zgłaszać się soliści i zespoły w wieku od 7 do 18 lat. Piosenkarze będą podzieleni na trzy kategorie wiekowe.

Ostatni dzień należy do tańca. W konkursie mogą brać udział dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne od 6 do 19 roku życia. Konkurencja podzielona jest na 3 kategorie wiekowe.

Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. Impreza odbędzie się od 8 do 10 kwietnia. Zapisy przyjmowane są do 28 marca.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: