Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAPOD PATRONATEM RADIA 7WIADOMOŚCI

„Kryminalne Gadanie”. Spotkanie z autorkami kryminałów

Reklama

„Kryminalne gadanie”. Spotkanie autorskie pod tym tytułem odbędzie się jutro (19 czerwca) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie. Jego gośćmi będą pisarki Katarzyna Gacek i Joanna Jodełka. To dwie poczytne autorki kryminałów.

Katarzyna Gacek napisała trzy powieści kryminalne i wydała je wspólnie z Agnieszką Szczepańską. Ukończyła kurs detektywistyczny i pracowała w agencji detektywistycznej.

Joanna Jodełka to pisarka związana z Poznaniem. Zadebiutowała w 2009 r. powieścią kryminalną „Polichromia. Zbrodnia o wielu barwach”, za którą otrzymała Nagrodę Wielkiego Kalibru, czym przełamała męską hegemonię wśród laureatów. Wydała m.in.: „Grzechotkę”, „Kamyk”, „Kryminalistkę” i „Wariatkę”.

Na „Kryminalne gadanie” z autorkami Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie zaprasza jutro (19 czerwca) do swojej siedziby w Krzywej Hali przy Placu Piłsudskiego 1 o godz. 17:00. Patronem wydarzenia jest Radio 7.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: