Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Konkurs na najładniejszą posesję. Ciechanowski ratusz czeka na zgłoszenia

Reklama

W czterech kategoriach będą oceniani mieszkańcy Ciechanowa, którzy pretendują do miana właściciela najpiękniejszej posesji w mieście. Ratusz ogłosił konkurs i czeka na zgłoszenia.

Mieszkańcy mają szansę zdobyć nagrodę za najbardziej atrakcyjne balkony i ogródki na terenie Ciechanowa. Oceniani będą w czterech kategoriach: „Budynki jednorodzinne”, „Obiekty użyteczności publicznej”, „Ogródki na terenach budownictwa wielorodzinnego” oraz „Balkony na terenach budownictwa wielorodzinnego”. W tegorocznej edycji nie mogą być zgłaszane obiekty, które zostały nagrodzone i wyróżnione w ciągu ostatnich dwóch lat.

Ratusz nagrodzi ciechanowian za pomysłowość oraz nowatorskie rozwiązania dekoracyjne, a także za podejmowanie działań wpływających na zwiększenie bioróżnorodności i tworzenie miejsc przyjaznych pszczołom oraz zwierzętom. Docenione będą też rozwiązania wpływające korzystnie na retencję wody oraz ekologiczne praktyki ogrodnicze takie jak kompostowanie bioodpadów.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 lipca w formie papierowej w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Wodnej 1 lub w formie elektronicznej na adres e-mail: boi@umciechanow.pl.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: