Reklama

KULTURAMŁAWSKIWIADOMOŚCI

„Kolory nieujarzmione”. Nowa wystawa w Galerii 13

Reklama

Mławska Galeria „13” zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Magdaleny Rochoń pt. „Kolory nieujarzmione”. Wernisaż odbędzie się jutro (8 czerwca) w siedzibie galerii.

Magdalena Rochoń – to rodowita działdowianka, od ponad 30 lat mieszka w Lidzbarku Welskim, gdzie posiada swoją Pracownię Artystyczną „Roma”. Malarstwem zajmuje się od wielu lat, ale najintensywniej twórczo maluje od 2005 r. W swoim dorobku ma ponad 1000 obrazów, zdobią one prywatne galerie w kraju i za granicą.

Podczas wernisażu w Galerii 13 będzie można bliżej poznać autorkę prac, jej twórczość i inne zainteresowania oraz osiągnięcia. O oprawę muzyczną zadba Jacek Mianowski, a wiersze inspirowane pracami zaprezentuje działdowska poetka Elżbieta Szczepkowska. Nie zabraknie także konkursów i słodkiego poczęstunku.

Wernisaż rozpocznie się jutro (8 czerwca) o godz. 16:00 w siedzibie Galerii 13 przy ul. Żwirki 26 w Mławie. Wystawę będzie można oglądać do końca czerwca.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: