DZIAŁDOWSKISPORTWIADOMOŚCI

Klasa Dekorglassu w Lidze Mistrzów

Popis Dekorglassu w Lidze Mistrzów. Nasz zespół rozbił portugalski Sporting Clube de Portugal 3:0, a w całym meczu stracił zaledwie jednego seta.

W pierwszej partii zmierzyli się Jonathan Groth z Diogo Chenem. Duński zawodnik Dekorgalssu zdeklasował przeciwnika. W drugim secie padł nawet rezultat 11:1.

Drugi do stołu podszedł Jakub Dyjas. W partii z Diogo Carvalho nie dał szans Portugalczykowi. Dyjas pokonał przeciwnika 3:0.

Ostatni zawodnik Dekorglassu Kaii Konishi przegrał pierwszego seta. Na szczęście w pozostałych pokazał dobrą dyspozycję i ostatecznie pokonał Bode Abioduna 3:1.

Kolejne spotkanie w Lidze Mistrzów odbędzie w listopadzie. Nasz zespół zagra na wyjeździe z TTC Neu-Ulm.