Reklama

POD PATRONATEM RADIA 7REGIONWIADOMOŚCI

Każda pomoc jest ważna. Ruszyła akcja „Butelka wody dla bezdomnych”

Reklama

Grupa Zalewski Patrol wystartowała z akcją „Butelka wody dla bezdomnych”, czyli zbiórką butelkowanej wody niegazowanej i gazowanej. Woda będzie zbierana do 20 czerwca.

O bezdomnych wiele się mówi w czasie zimy podczas panujących wtedy mrozów. Jednak jak się okazuje potrzebują pomocy również w czasie nadchodzącego lata i upalnych dni.

Jak podkreśla Mariusz Zalewski z Grupy Zalewski Patrol, bezdomni są bezbronni wobec wysokich temperatur.

 

Zebrana butelkowana woda zostanie przekazana w czasie nocnych i dziennych patroli organizowanych przez Grupę Zalewski na terenie Mławy, Iłowa-Osady i Działdowa. Aby wesprzeć akcję wystarczy przekazać wodę butelkowaną do siedziby Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie przy ul. Lelewela 2A po wcześniejszym skontaktowaniu się z Grupą Zalewski Patrol.

Butelkowaną wodę można dostarczyć również do sklepiku charytatywnego „Zielony Przylądek” w Mławie przy ul. Warszawskiej 1/33. Sklepik czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. od 10:00 do 14:00.

Patronat nad akcją objęło Radio 7.

Kontakt do Grupy Zalewski: przez portal społecznościowy Facebook, Messenger z Mariuszem Zalewskim, SMS na nr tel. 517 054 400 lub wiadomość na pocztę elektroniczną: patrolszuka@wp.pl.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: