CIECHANOWSKISPORTWIADOMOŚCI

Jurand wiceliderem grupy. Ciechanowianie wygrywają na początek roku

Zwycięstwo Juranda i awans na pozycję wicelidera. Piłkarze ręczni z Ciechanowa pokonali w zaległym meczu I ligi piłki ręcznej Pabiks IMPACT Pabianice 28:23.

Od początku meczu nasz zespół uzyskał przewagę, ale pod koniec pierwszej połowy to goście najpierw osiągnęli remis, a później wyszli na prowadzenie. Jurand zmobilizował się jeszcze w pierwszej połowie i ponownie objął dwubramkowe prowadzenie. Początek drugiej połowy był wyrównany, ale później rosła przewaga naszej drużyny.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Juranda był Mariusz Smolarek, który rzucił 8 goli, niewiele ustąpił mu Sylwester Lisicki, który zaliczył 7 trafień.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra 29 stycznia. Do Ciechanowa przyjeżdża lider Grot Anilana Łódź.