REGIONSPORTWIADOMOŚCI

IV liga: Piłkarska jesień zakończona

Piłkarska jesień zakończona. Ostatnie spotkania zagrali IV-ligowcy z naszego regionu.

Grupa mazowiecka zakończyła rundę przed tygodniem. Tylko Wkra Żuromin zagrała zaległe spotkanie z KS-em Troszyn. Niestety nie był to dobry mecz naszej drużyny. Podopieczni Macieja Grzybowskiego przegrali 0:3. Nie tak wyobrażaliśmy sobie zakończenie rundy – mówi trener Wkry.

W pierwszej połowie Wkra miała przewagę, jednak w ostatniej akcji goście otrzymali rzut karny. „Nasz zespół dostał bramkę do szatni i już w drugiej połowie nie obudził się” – dodaje Maciej Grzybowski.

Ostanie kolejki rundy jesiennej zagrały grupy warmińsko-mazurska i kujawsko-pomorska.
W tej pierwszej Delfin Rybno spotkanie przełożył na 5 grudnia z powodu zagrożenia epidemicznego. Natomiast w drugiej Lech Rypin pokonał Pogoń Mogilno 2:1. Oba gole dla naszej drużyny strzelił Martyn Trędewicz.

Wkra Żuromin zakończyła rundę na 7. miejscu na 14 zespołów, Delfin Rybno przed zaległym spotkaniem jest 15. na 18 drużyn, a Lech Rypin 12. na 19 klubów.