Reklama

MŁAWSKIWIADOMOŚCI

Grawer lub marker. Mławska policji znakuje rowery

Reklama

Znakowanie rowerów w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie. Odbędzie się jutro (29 maja). Zainteresowani będą mieli do wyboru dwie możliwości oznakowania: grawerem lub markerem UV, tak zwanym tajnopisem.

Na każdy zgłoszony do rejestracji rower zostanie naniesiony niepowtarzalny numer, który zostanie wprowadzony do policyjnej bazy. Całkowite usunięcie napisu, bez pozostawienia śladów, jest niemożliwe.

Oznakowanie roweru markerem UV pozwala na znakowanie w sposób niewidoczny w zwykłym świetle. Szybkoschnący atrament pojawia się tylko w świetle ultrafioletowym.

Najbliższe znakowanie rowerów w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie odbędzie się jutro (29 maja), na które zaprasza rzecznik mławskiej policji asp. szt. Anna Pawłowska.

 

Akcja znakowania rowerów w Mławie będzie prowadzona do 25 września.

 

Poza rowerem na znakowanie należy zabrać dowód osobisty, dowód zakupu lub kartę gwarancyjną roweru. Osoby niepełnoletnie muszą stawić się z opiekunem prawnym. Rowery będzie można również oznakować podczas imprez plenerowych.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: