Reklama

REGIONSPORT

Grały okręgówki. Efektowna Wkra Bieżuń, Polonia Iłowo wiceliderem

Reklama

Za nami 4. kolejka lig okręgowych piłki nożnej. Grali również piłkarze z naszego regionu.


Najefektowniejsze zwycięstwo zaliczyła Wkra Bieżuń. Zespół z Małego Miasta na własnym boisku pokonał KS Wąsewo 9:1. Dwóch zawodników zaliczyło hattrick – Michał Dzięgielewski i Maciej Watkowski.
Efektownie zwyciężyła również Polonia Iłowo, pokonując Orła Janowiec Kościelny 4:1. Tu dubletem popisał się Kacper Ciesielski.
Zwycięstwa na swoim koncie mają jeszcze dwa zespoły MKS Ciechanów pokonał na wyjeździe Tęczę Ojrzeń 3:1, a Błękitni Raciąż 2:1 Ostrovię Ostrów Mazowiecka
Remisy zaliczyły dwie drużyny Konopianka Konopki i Start Nidzica. W obu przypadkach padł wynik 1:1 – Konopianki w wyjazdowym spotkaniu z Iskrą Krasne, a Startu na boisku w Nidzicy z Polonią Pasłęk.
Zaliczyliśmy trzy porażki. GKS Strzegowo przegrał w Nowym Mieście z Soną 1:3. Kryształ Glinojeck i Korona Szydłowo grały na własnych boiskach. Kryształ przegrał 1:4 z Narwią Ostrołęka, a Korona 2:6 ze Żbikiem Nasielsk.
W tabeli grupy ciechanowsko-ostrołęckiej najwyżej jest MKS Ciechanów na czwartym miejscu, a w grupie warmińsko-mazurskiej Polonia Iłowo na drugim.

 

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: