Reklama

DZIAŁDOWSKIWIADOMOŚCI

Gala sportu i Dzień dla Ksawcia. Dwa wydarzenia w Rybnie

Reklama

Dwa wydarzenia w Rybnie.

Grupa „W Rękach Młodych” wraz z Gminą Rybno organizują w sobotę 25 lutego Galę Sportu, a w niedzielę 26 lutego charytatywny dzień pełen atrakcji dla 2-letniego Ksawerego.

Podczas Gali Sportu rozdane zostaną nagrody dla najlepszych sportowców gminy Rybno – mówi wójt Tomasz Węgrzynowski.

 

Sport w gminie Rybno ma duże znaczenie.

 

Niedziela z kolei to „Dzień dla Ksawcia” – dwuletniego mieszkańca gminy Rybno, który urodził się z zespołem Downa, cierpi również na wiele innych współistniejących schorzeń. Zbierane będą pieniądze na rehabilitację chłopca. Jeden turnus dla małego bohatera ma kosztować 7 tys. zł.

Wydarzenie zacznie się w hali sportowej OSiR-u Rybno, gdzie odbędzie się charytatywny turniej piłkarski. Następnie impreza przeniesie się do Zespołu Szkół w Rybnie, gdzie zorganizowany będzie festyn. Innym wydarzeniem dla 2-letniego Ksawerego będzie bieg treningowy z ekipą „Biegam u Kolesi”.

Sobotnia Gala Sportu odbędzie się w Centrum Kultury, początek o godz. 17:00. Dzień dla Ksawcia to trzy imprezy niedzielne – o 9:00 turniej piłki nożnej w hali, o 11:00 festyn w Zespole Szkół, a o 12:00 biegi na obiektach Ośrodka Sportu.

Radio 7 jest patronem medialnym wydarzeń.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: