Reklama

NA SYGNALETEMAT DNIAWIADOMOŚCIŻUROMIŃSKI

Franciszkowo: Spowodował dwie kolizje. Mieszkaniec pow. sierpeckiego już w rękach policji

Reklama

Spowodował dwie kolizje, uciekał przed policją. Przed poszukującymi go funkcjonariuszami schował się… w rowie. Do zdarzenia doszło w środę (19 lutego) pod Franciszkowem w powiecie żuromińskim.

Kierowca mercedesa, mieszkaniec powiatu sierpeckiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na wojewódzką nie ustąpił pierwszeństwa. Jego samochód uderzył w volkswagena jadącego w stronę Żuromina. Autem podróżowała 4-osobowa rodzina, w tym dwójka małych dzieci. Sprawca zdarzenia pojechał dalej. Po przejechaniu kilkuset metrów spowodował kolejną kolizję – zderzył się z golfem, którym jechała jedna osoba.

Tym razem kierujący mercedesem zatrzymał się, zostawił swój pojazd i uciekł pieszo. Policjanci rozpoczęli poszukiwania 58-latka. Wsparli ich druhowie z okolicznych OSP. Jak się okazało, mężczyzna schował się w rowie w miejscowości Chamsk. Tam znaleźli go strażacy. Uciekinier został zatrzymany, pobrano mu krew do badań, żeby sprawdzić, czy był trzeźwy.

Na szczęście w wyniku kolizji, które spowodował, nikt nie ucierpiał. Sprawę prowadzi komenda w Żurominie.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: