Reklama

DZIAŁDOWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7WIADOMOŚCI

Firmy docenione. W Działdowie wręczono Lazuryty Przedsiębiorczości

Reklama

Lazuryty Przedsiębiorczości wręczone. W Działdowie wyróżniono firmy, które zasłużyły się w życiu społecznym, kulturalnym, sportowym czy gospodarczym w powiecie działdowskim.

Najlepszą Firmą Odpowiedzialnego Biznesu został Eltrim Kable z Ruszkowa, Najlepsza Firma Rodzinna to Novcan z Działdowa, Najlepszy Produkt wykonała Spółdzielnia Mleczarska w Lidzbarku, Najlepsza Inwestycja lub Inicjatywa – nagroda przypadła Heinz Glass Działdowo, Najlepsza Firma to TRUX-BUD z Rybna, Najlepszy Przedsiębiorca-Rolnik to Zenon Zajdziński z gminy Płośnica, Przyjaciel Sportu Marcin Ostrowski i Moje Działdowo, a Przyjaciel Przedsiębiorczości Roman Dawidowski z działdowskiego DAR-u.

Takie wyróżnienie bardzo cieszy, mówi prezes ruszkowskiego Eltrimu Edyta Dembińska.

 

O dużych emocjach, mówi prezes zarządu lidzbarskiej mleczarni Jacek Raczyński.

 

Najlepszym Przedsiębiorcą-Rolnikiem został Zenon Zajdziński z Przełęka.

 

Organizatorami gali byli: Miejski Dom Kultury w Działdowie, Działdowska Agencja Rozwoju, Telewizja Mazury i Cittaslow Polska. Partnerami: starosta, burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu działdowskiego. Patronem medialnym Radio 7.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: