REGIONSPORTTEMAT DNIA

Emocjonujące spotkanie w ciechanowskiej lidze okręgowej

Za nami piłkarski weekend

W IV lidze nasze eksportowe drużyny zanotowały remisy. Wkra Żuromin w wyjazdowym spotkaniu z Koroną Ostrołęka 2:2 po bramkach Daniela Mitury i Huberta Rzepkowskiego. Natomiast MKS Przasnysz w Makowie Mazowieckim z Makowianką 0:0.

Hitem tego weekendu okazało się spotkanie ligi okręgowej. W Bieżuniu po pasjonującym widowisku Wkra zremisowała z Mławianką Mława 4:4. Ten mecz to prawdziwy rollercoaster.
Pierwsza połowa pod dyktando Wkry i to bieżunianie na przerwę wyszli z dwubramkową przewagą, mówi trener drużyny Robert Piotrowski.

Na początku drugiej połowy podopieczni Roberta Piotrowskiego stracili kontrole nad meczem.

Potem do głosu znów doszli bieżunianie, a czwartą bramkę strzelili w ostatnich sekundach meczu.
Gole dla Wkry zdobyli: dwa Łukasz Betlejewski oraz Bartosz Narewski i Michał Dzięgielewski. Dla Mławianki: Maciej Rogalski, Szymon Masiak, Dominik Lemanek oraz Przemysław Cieślak.
W pozostałych meczach ciechanowsko-ostrołęckiej ligi okręgowej GKS Strzegowo pokonał na własnym boisku Sonę Nowe Miasto 2:1. Korona Szydłowo wygrała 5:2 z Iskrą Krasne, a MKS Ciechanów 6:1 GKS-em Pokrzywnica. Niespodziankę sprawili piłkarze Kryształu Glinojeck, przegrywając na własnym boisku z Tęczą Ojrzeń 1:4.
Za tydzień ostatnie spotkania rundy jesiennej IV ligi i lig okręgowych.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze“Ctrl” i “Enter”.