Reklama

KULTURAMŁAWSKIWIADOMOŚCI

Dwa konkursy na 30-lecie PSP w Mławie

Reklama

Tylko do piątku 20 maja przyjmowane będą zgłoszenia do konkursów plastycznego i literackiego zorganizowanych w ramach obchodów 30-lecia powstania w Mławie Państwowej Straży Pożarnej.

Konkursy skierowane są do przedszkolaków (tylko plastyczny), uczniów szkół podstawowych i średnich (plastyczny i literacki) oraz dorosłych (tylko literacki). Prace mogą dotyczyć takich tematów jak, np.: udział środowiska strażackiego w szkoleniach, zawodach, akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczanie klęsk żywiołowych czy ekologicznych, ratownictwa technicznego, prowadzenia działań na obszarach wodnych oraz historii pożarnictwa. Do konkursów będą zakwalifikowane tylko teksty, które nie były wcześniej publikowane i nagradzane oraz prace plastyczne wykonane samodzielnie. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę.

Zarówno na konkurs literacki, jak i plastyczny można je składać do piątku w recepcji Miejskiego Domu Kultury w Mławie, lub przesyłać na adres: Miejski Dom Kultury w Mławie, ul. Stary Rynek 13, 06-500 Mława, z dopiskiem „Konkurs plastyczny związany z obchodami 30-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Mławie” lub „Konkurs literacki związany z obchodami 30-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Mławie”.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: