Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Czterodniowe obchody Dnia Dziecka w Ciechanowie

Reklama

W Ciechanowie Dzień Dziecka rozpoczął się już w niedzielę 29 maja. Na kąpielisku Krubin zorganizowany został Rodzinny Piknik Wędkarski, podczas którego dzieci rywalizowały w spławikowych zawodach wędkarskich. Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy.

Największe atrakcje dopiero przed nami. W środę 1 czerwca Park Nauki Torus zaprasza dzieci i młodzież na wyprawę w kosmos w mobilnym planetarium, a także na projekcje filmowe. Z filmu „Zula Patrol” młodsze dzieci będą mogły się dowiedzieć wszystkiego na temat powstania Ziemi oraz rozwoju na niej różnych form życia. Dla starszych dzieci przygotowano film o poszukiwaniu czarnej materii, od wyścigu protonów do widoków Wielkiego Wybuchu i wschodzącego wszechświata.

W piątek 3 czerwca na plenerowej scenie przy COEK Studio wystawiony zostanie spektakl „Król Maciuś I” autorstwa O! Teatru.

Natomiast w sobotę 4 czerwca COEK Studio zaprasza do wzięcia udziału w grze miejskiej „Za zieleń”. Gra wystartuje o godz. 10:00 na Placu Kościuszki. Aby wziąć w niej udział należy posiadać kod QR dostępny na fanpage’u COEK Studio na Facebooku oraz w punkcie startowym.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: