Reklama

CIECHANOWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Co dalej z obwodnicą Ciechanowa? Prace projektowe trwają

Reklama

Zakończyły się akcje informacyjne i spotkania z przedstawicielami samorządów oraz właścicielami terenów, po których ma przebiegać obwodnica zachodnia Ciechanowa.

Jej początek i koniec został zaplanowany w ciągu drogi krajowej nr 60. Trwa projektowanie środkowego odcinka.

Zostały przeanalizowane wnioski i opinie, które wpłynęły w ramach tych spotkań – informuje rzecznik warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Małgorzata Tarnowska.

 

Spośród trzech wariantów zostanie wybrany jeden, wskazany jako preferowany we wniosku o uzyskanie decyzji środowiskowej. Trasy wariantów nie podlegają już dalszym zmianom. Wniosek o wydanie decyzji środowiskowej ma być złożony w przyszłym roku.

Zachodnia obwodnica Ciechanowa ma wyprowadzić ruch tranzytowy z miasta, który obecnie odbywa się w ciągu przebiegającej przez centrum drogi krajowej nr 60.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Jeden komentarz

  1. Chyba komuś się pomyliły strony świata. Na załączonej mapie obwodnica jest od południa, nie od zachodu jak w informacji powyżej. Trochę się czepiam, taki szczegół. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: