Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Ciechanów: Alicja Szemplińska w finale specjalnej edycji „Szansy na Sukces”

Reklama

Ciechanowianka wygrała półfinałowy odcinek specjalnej edycji „Szansy na Sukces”. Alicja Szemplińska za dwa tygodnie zaprezentuje się w finale. Wtedy rozstrzygnie się, kto będzie reprezentował Polskę podczas konkursu Eurowizji. Ta edycja „Szansy na Sukces” to jednocześnie eliminacje do konkursu, który odbędzie się w Rotterdamie w Holandii.

Podczas niedzielnego (09 lutego) odcinka uczestnicy losowali znane z Eurowizji przeboje. Alicja zaśpiewała piosenkę Edyty Górniak „To nie ja” i zrobiła największe wrażenie na jurorach. Michał Szpak, Gromee i Cleo zdecydowali, że to ciechanowianka zaśpiewała najlepiej.

Alicja ma 18 lat. Lekcje śpiewu pobierała w ciechanowskim domu kultury oraz w kościelnym chórze. W 2016 roku wygrała muzyczny program „Hit, Hit, Hura!”, zwyciężyła również w zeszłorocznym talent show „The Voice of Poland”. Za dwa tygodnie Alicja zmierzy się w finale z dwojgiem półfinalistów. O paszporcie na tegoroczną Eurowizję zadecydują telewidzowie.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: