Reklama

MŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Charytatywne morsowanie nad Zalewem Ruda

Reklama

Blisko 18 tys. zł udało się zebrać nad zalewem Ruda podczas imprezy charytatywnej na rzecz małych mławianek – Otylii i Mai. Kwota na pewno się zwiększy, organizatorzy wciąż podliczają napływające przelewy.

Impreza pod hasłem Baw się! Pomagaj! Morsuj! przyciągnęła wielu miłośników zimowych atrakcji. Głównym punktem wydarzenia było wspólne morsowanie. Do wody weszło ponad 100 osób.

Wszyscy byli zgodni – dla szczytnego celu było warto.

 

Podczas imprezy można było skorzystać z sauny, kupić przekąski z grilla lub desery oraz świąteczne ozdoby. Odbyły się też licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Cały dochód zasilił puszki dla Otylii i Mai.

Wydarzenie wsparli również strażacy z OSP Mława i OSP Piegłowo. Przygotowali przerębel, rozpalili ognisko i pilnowali bezpieczeństwa morsujących.

Organizatorami imprezy byli Adrian Sawlewicz i Jacek Tkaczyk. Przyznają, że liczba uczestników i osób, które wsparły przedsięwzięcie przeszła ich oczekiwania.

 

Radio 7 było patronem medialnym wydarzenia.

11-letnią Otylię i 4-letnią Maję, które zmagają się z ciężkimi chorobami można wspomóc również poprzez zbiórki internetowe prowadzone TUTAJ i TUTAJ.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: