Reklama

REGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Burmistrz do wynajęcia

Reklama

Burmistrz Przasnysza Łukasz Chrostowski podejmie każdą pracę na rzecz tego, kto zapłaci najwięcej. W ten sposób chce pomóc chorej na raka nauczycielce z przasnyskiego liceum.

Ruszyła charytatywna aukcja, w której włodarz Przasnysza chce zachęcić lokalne firmy oraz mieszkańców do wsparcia zbiórki pieniędzy na leczenie onkologiczne dla Anny Gruszki – wieloletniej nauczycielki Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu. Kobieta walczy z potrójnie ujemnym zaawansowanym nowotworem piersi. Ma ograniczone możliwości leczenia w Polsce.

Łukasz Chrostowski przez cały dzień będzie pracował w firmie, która wygra licytację i jak mówi w rozmowie z Radiem 7 – żadnej pracy się nie boi.

 

Wśród propozycji, które już się pojawiły w licytacji jest m.in. monter instalacji fotowoltaicznej czy elf na grudniowej imprezie dla dzieci. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju pracę będzie świadczył, cały dochód z licytacji przekaże na leczenie Anny Gruszki.

 

Licytacja jest prowadzona na Facebooku InfoPrzasnysz lub na grupie Licytacje dla Ani Gruszki. Potrwa do 10 listopada do godz. 20:00.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: