Reklama

CIECHANOWSKINA SYGNALEWIADOMOŚCI

Bohaterscy policjanci z Nowego Miasta. Uratowali rodzinę z palącego się domu

Reklama

Z narażeniem własnego życia i zdrowia ruszyli na ratunek śpiącej w palącym się domu rodzinie. To dzięki odwadze i natychmiastowej reakcji dwojga policjantów z posterunku w Nowym Mieście, nie doszło do tragedii.

Sierż. sztab. Ewa Gadomska i sierż. Daniel Kawiecki wracali do domu po zakończonej służbie nocnej. Przejeżdżając przez miejscowość Nowa Wieś, w gminie Ojrzeń, zauważyli wydobywające się z komina palące się sadze. Słup ognia widoczny był z dużej odległości. Policjanci skręcili do tej posesji i zaczęli pukać do drzwi i okien budynku, żeby sprawdzić czy ktoś jest w środku. Z uwagi na silny wiatr, zaczynało się już palić poszycie dachu.

Drzwi po chwili otworzyła zaspana kobieta. Poza nią w domu znajdował się jeszcze mężczyzna i dwoje dzieci w wieku 4 i 9 lat. Policjanci wbiegli do środka i z zadymionych pomieszczeń ewakuowali mieszkańców.

Kobieta przyznała, że wszyscy spali i nikt nie wiedział, że zaczął się palić dom. Nie czuli także dymu. Uratowana rodzina może mówić o dużym szczęściu, że akurat policjanci o 3:00 nad ranem przejeżdżali koło ich domu.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: