Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Betonoza w Ciechanowie. Ostatnie dni na udział w konsultacjach społecznych

Reklama

Tylko do soboty ciechanowianie mogą wyrazić swoją opinię na temat zwycięskiej koncepcji architektonicznej, która zakłada rozebranie części betonowej nawierzchni na placu przed ratuszem.

Konsultacje społeczne trwają od lutego. Projekt zakłada rozebranie części istniejącej nawierzchni Placu Jana Pawła II i zastąpienie jej roślinnością. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Nowa koncepcja zagospodarowania Placu Jana Pawła II to klasyczne „dwa w jednym” – połączenie parku oraz placu miejskiego, który nadal będzie umożliwiał organizację różnego rodzaju wydarzeń. To czy koncepcja zostanie zrealizowana zależy od głosów mieszkańców, którzy mają czas na wyrażenie swojej opinii w tej sprawie do jutra.

Przygotowana w ubiegłym roku koncepcja zazielenienia głównego placu w Ciechanowie kosztowała około 1 mln zł. Dziś wiadomo, że inwestycja będzie kosztować więcej, ale jak zapewnia prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński, miasto na to stać.

 

Głosować można online. Wypełnienie tej ANKIETY zajmuje kilkadziesiąt sekund. Osoby, które nie mają dostępu do internetu mogą przyjść osobiście do ratusza i wypełnić ankietę w wersji papierowej. Druki i urna są dostępne w Wydziale Kontaktów Społecznych (plac Jana Pawła II, pokój nr 2).

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: