Reklama

CIECHANOWSKINA SYGNALEWIADOMOŚCI

Areszt dla 30-latka podejrzanego o gwałt i przemoc. Koszmar jego konkubiny trwał kilka miesięcy

Reklama

Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego podejrzanego o znęcanie fizyczne i psychiczne oraz zgwałcenie swojej konkubiny. Mężczyzna usłyszał łącznie pięć zarzutów. Postanowieniem Sądu Rejonowego w Ciechanowie najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Zatrzymania dokonali policjanci z posterunku w Sońsku podczas interwencji domowej. Z zebranego materiału dowodowego wynika, że od kilku miesięcy, podejrzany będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury domowe, w trakcie których niszczył sprzęt gospodarstwa domowego, szarpał, popychał, dusił i wyzywał swoją konkubinę.

Mężczyzna odpowie również za naruszenie miru domowego, posiadanie środków odurzających oraz kradzież kosmetyków w drogerii – informuje rzecznik ciechanowskiej policji mł. asp. Magda Zarembska.

 

30-latek usłyszał zarzuty: znęcania, zgwałcenia, naruszenia miru domowego, posiadania środków odurzających oraz kradzieży. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Ciechanowie wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: