Reklama

REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Aktywna niedziela w Przasnyszu. Rower do wygrania w sportowej rywalizacji

Reklama

„Wpływ mamy więc o siebie i o innych dbamy”. Impreza sportowa pod tym tytułem odbędzie się w niedzielę 3 września na stadionie miejskim w Przasnyszu.

Przewidzianych jest mnóstwo atrakcji, sportowych rywalizacji oraz konkursów, w których będzie można m.in. wygrać rower. Nie zabraknie również warsztatów o tematyce zdrowego żywienia, przygotowywania posiłków z wykwalifikowanym dietetykiem, plenerowych zajęć fitness, a także nordic walking, fitness, hokeja oraz koszykówki. W scenariuszu wydarzenia zaplanowano także pokaz karate i kickboxingu. O godz. 15.00 odbędzie się wspólny trening wszystkich biorących udział w imprezie grup sportowych, który ma pokazać, że pomimo różnych dyscyplin oraz siedzib, łączy ich jedna pasja – sport. Początek wydarzenia o godz. 13.00 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu przy ulicy Makowskiej 23.

Impreza „Wpływ mamy więc o siebie i o innych dbamy” to zadanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza przez Miejski Klub Sportowy w Przasnyszu. Patronem medialnym jest Radio 7.

fot. organizatorzy

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: