Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Nagroda „Zawodowiec Roku” dla ciechanowskiego „Medyka”. Wyróżnienie dla dwóch nauczycielek

Reklama

Dwie nauczycielki z Medycznej Szkoły Policealnej w Ciechanowie zostały nagrodzone w konkursie „Zawodowiec Roku” organizowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

W zawodzie technik masażu tytuł „Zawodowca Roku 2022” zdobyła dyrektor ciechanowskiego „Medyka” Izabela Kierska. Na liście nagrodzonych znalazła się również Sylwia Cichocka, która zdobyła wyróżnienie w zawodzie technik higienista i asysta stomatologiczna.

Konkurencja była spora. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 537 nauczycieli kształcenia zawodowego w 62 dziedzinach. Tym bardziej cieszymy się z sukcesu – mówi z rozmowie z Radiem 7 Izabela Kierska.

 

To wyróżnienie otrzymujemy w szczególnym dla nas okresie – dodaje Izabela Kierska.

 

Przez dwadzieścia lat ciechanowski „Medyk” wypuścił na rynek pracy ponad 350 techników masażystów.

W gronie „Zawodowców Roku” z naszego regionu znalazła się również nauczycielka z Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku Lucyna Parecka-Łaszczyk. Tytuł „Zawodowca Roku 2022” zdobyło 118 nauczycieli w 52 dziedzinach.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: