Reklama

REGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Widzisz bezdomnego – reaguj. Apel Grupy Zalewski Patrol

Reklama

Mławska Grupa Zalewski Patrol ponawia swój apel do mieszkańców Mławy, Iłowa-Osady, Działdowa i okolic o przekazywanie informacji o miejscach przebywania osób bezdomnych. W tym sezonie grupa reagowała już kilkanaście razy.

Zalewski Patrol od pierwszej mroźnej nocy odwiedza pustostany i miejsca gdzie przebywają osoby bezdomne, które powróciły z ośrodków i z własnej woli odmawiają powrotu.

Zapotrzebowanie na naszą pomoc jest ogromne – podkreśla Mariusz Zalewski z Zalewski Patrol.

 

Grupa Zalewski Patrol prowadzi akcję „Koczuję – nie pytaj! Pomóż mi przetrwać zimę”, w ramach której trwa zbiórka pieniędzy i darów dla osób bezdomnych.

 

Poza tym potrzebna jest duża liczba termosów, koców, śpiworów i zimowej odzieży. Dary można przekazywać do sklepiku charytatywnego w Mławie przy ul. Warszawskiej 1/33.

Grupa Zalewski Patrol apeluje: każda informacja o osobie bezdomnej może uratować ludzkie zdrowie lub życie. Informacje można przekazać anonimowo poprzez SMS pod nr tel. 517 054 400 lub pisząc na adres e-mail: patrolszuka@wp.pl. Działania Grupy Zalewski można wesprzeć również finansowo poprzez zbiórkę na pomagam.pl.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: