Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Piłka nożna: Pewne zwycięstwo MKS-u Ciechanów

21 maja 2013, 11:14

To zwycięstwo nie było zaskoczeniem. Piłkarze MKS-u Ciechanów pokonali 5:1 zespół Wieczfnianki.

Podopieczni Pawła Mazurkiewicza byli zdecydowanym faworytem soboitniego spotkania. Przedostatnią drużynę w tabeli ciechanowianie podejmowali na własnym stadionie.

Do przerwy MKS wyszedł na prowadzenie z wynikiem 2:1. W drugiej połowie meczu bramki zdobywali już wyłącznie ciechanowianie. Celne strzały oddali w sobotę Mateusz Matusiak, Kamil Olszewski, Adam Sosnowski oraz dwukrotnie Mateusz Matusiak.

Po spotkaniu z Wieczfnianką MKS wciąż zachowuje drugą lokatę. Od lidera, Korony Ostrołęka, ciechanowian dzieli obecnie 5 punktów. To jednak może się zmienić po zamległym meczu ze Żbikiem Nasielsk.

To wyjazdowe spotkanie ciechanowianie rozegrają już jutro. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.