Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Koncerty, wystawy i warsztaty podczas nocy muzeów w Ciechanowie

14 maja 2017, 19:02

Przed nami kolejna edycja Nocy Muzeów. Po raz ósmy weźmie w niej udział Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie wraz ze swoim oddziałem w Gołotczyźnie.

W tym roku Noc Muzeów przypada w najbliższą sobotę. W ramach tej imprezy wszystkie wystawy, zarówno w budynku ekspozycyjnym przy ulicy Warszawskiej, na Zamku Książąt Mazowieckich jak i w Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie będą udostępnione całkowicie za darmo. Dodatkowo między obiektami muzealnymi będzie kursował nieodpłatny autobus.

Pracownik Muzeum Nina Matczak informuje, że poza wystawami stałymi, na zwiedzających będzie czekało mnóstwo niespodzianek, przygotowanych właśnie na ten specjalny wieczór.

/

Koncertowi Pawła Nowaka w Dworku Aleksandry Bąkowskiej w Gołotczyźnie będzie towarzyszyła wystawa akordeonów, wśród których znajdziemy miedzy innymi akordeony, harmonie, bajany, chromki, bandoneony, bandoniki, koncertiny, fisharmonie, harmonijki ustne i inne. Najstarsze eksponaty liczą ponad 200 lat, niektóre z nich to jedyne egzemplarze na świecie. Pochodzą z całej Europy, Ameryki Północnej i Azji. Atrakcji nie zabraknie też w Ciechanowie - w budynku głównym muzeum oraz na zamku.

/

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Noc Muzeów będzie otwarte od godziny 17 do 23. Szczegóły imprezy na stronie muzeumciechanow.pl

fot. Muzeum

Zainteresuje Cię również:

oceń tę wiadomość:
podoba mi się18  nie podoba mi się30

Teraz na antenie

od 00:00 do 05:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Nocna zmiana
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2017

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012