Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Anna Szulecka znów z medalem. 2. miejsce biegaczki z Bieżunia

03 maja 2017, 22:41

Kolejny dobry występ Anny Szuleckiej. Biegaczka z Bieżunia zajęła 2. miejsce w ogólnopolskich zawodach Runmageddon Rekrut w Myślenicach.

W zawodach wzięło udział prawie 700 zawodniczek z całego kraju.

Pokonywały one dystans 6 kilometrów, na którym musiały pokonać 30 przeszkód – między innymi zbiorniki z błotem, równoważnie i ściany.

Bieżunianka uległa zaledwie o 28 sekund Mistrzyni Polski zabrzance Małgorzacie Szarudze.

Ciekawostką jest, że na ostatnich metrach nasza zawodniczka wykazała się godną naśladowania postawą. Pokonała jedną z ostatnich przeszkód, ale nie pobiegła ścigać przeciwniczkę, a wróciła, żeby pomóc jednemu z zawodników, który nie mógł poradzić sobie z pokonaniem utrudnienia.

W podobnej sytuacji znalazła się kilka sekund wcześniej zawodniczka z Zabrza. Ona nie zdecydowała się na taki gest.

Kolejny start Anny Szuleckiej odbędzie się 20 maja w trójmiejskim konkursie drużynowym, podczas którego nasza biegaczka będzie reprezentować Spartę Sierpc.