Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Niespokojne święta na drogach powiatu sierpeckiego

18 kwietnia 2017, 13:54

Trzy wypadki drogowe, w których rannych zostało 7 osób oraz trzy kolizje drogowe – to bilans wielkanocnego weekendu na drogach powiatu sierpeckiego.

Podczas 4 dni wzmożonych działań ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym policjanci zatrzymali 2 osoby kierujące pojazdami pod wpływem alkoholu. Do pierwszego wypadku drogowego doszło w piątek w miejscowości Dębowo. 27-letni kierujący samochodem BMW wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na skrzyżowanie doprowadził do zderzenia z 21-letnim kierującym oplem astrą. Po zderzeniu samochody wypadły z drogi zatrzymując się na pobliskim polu. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca opla. Mężczyznę przewieziono na obserwację do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

O drugim ze zdarzeń dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu został poinformowany przez operatora Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w wielkanocną niedzielę tuż po godzinie 21.00. Na wiadukcie kolejowym w Mieszakach na krajowej „dziesiątce” kierująca oplem astrą 27-letnia kobieta uderzyła w metalową barierkę po czym zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku vw golfem.

W wyniku czołowego zderzenia ranne zostały wszystkie osoby podróżujące obydwoma samochodami: 33-letni kierujący golfem i przewożona 33-letnia pasażerka wraz z 4-letnim dzieckiem oraz 27-letnia kierująca oplem wraz z przewożonym 31-letnim pasażerem. Wszyscy ranni uczestnicy tego zdarzenia zostali przetransportowani do płockiego szpitala na dalsze badania i leczenie.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

oceń tę wiadomość:
podoba mi się35  nie podoba mi się56

Teraz na antenie

od 00:00 do 05:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Nocna zmiana
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2017

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012