Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

MKS Ciechanów mistrzem jesieni w czwartej lidze

20 listopada 2016, 17:59

Piłkarze Piotra Dziewickiego rzutem na taśmę awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Stało się tak, dzięki wygranej ciechanowian 3:1 z rezerwami Wisły Płock.

Gole dla MKS-u strzelali: Kamil Olszewski, Kamil Żylski oraz Konrad Cichowski. Dotychczasowy lider – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, w 19. kolejce bezbramkowo zremisował z Ożarowianką. W gronie drużyn z 40 punktami na koncie jest także Mazovia Mińsk Mazowiecki. Mińszczanie w weekend rozgromili 5:2 MKS Przasnysz.

Szczęśliwy remis z Wyszkowa przywiozła Mławianka Mława. Biało-zieloni prowadzili od 4 minuty po trafieniu Marcina Rogozińskiego, jednak w kolejnych fragmentach to gospodarze byli skuteczniejsi. W 60 minucie Bug wyszedł na prowadzenie 2:1. Wydawało się, że nie odda go już do końca. W 89 minucie Tomasz Więckiewicz mocno zacentrował w pole karne i obrońca gospodarzy strzelił sobie samobójczą bramkę. Mówi szkoleniowiec Mławianki, Zbigniew Kaczmarek.

/

W meczu kończącym 19. kolejkę Błękitni Raciąż przegrali 1:2 z Łomiankami. Raciążanie po rundzie jesiennej zajmują piąte miejsce ze stratą trzech punktów do lidera.