Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Po raz dwunasty odbędzie się Kampania Białych Serc.

09 października 2016, 18:51

W tym roku akcja odbywać się będzie w dniach 12-26 października pod hasłem „W sieci uzależnień”, a tematem przewodnim będzie przemoc słowna i nienawiść z jaką często młodzi ludzie spotykają się w internecie między innymi na portalach społecznościowych i późniejszy ich związek z negatywnym wyborem drogi jaką staje się uzależnienie.

Kampania Białych Serc od samego początku jest wyrazem solidarnego protestu przeciwko narkotykom. Stąd w całym kraju odbędą się Marsze Białych Serc – głośne, ale pokojowe przemarsze dzieci, młodzieży i ludzi dorosłych w proteście przeciwko narkotykom. Podczas XII Kampanii Białych serc nie zabraknie także licznych prelekcji o tematyce antyuzależnieniowej, konkursów, imprez sportowych, koncertów oraz konsultacji dla mieszkańców udzielanych przez specjalistów terapii uzależnień.

W czasie ubiegłorocznej kampanii udział wzięło blisko 800 instytucji i organizacji w całej Polsce. Daje to łącznie ponad 140 tys. osób, które uczestniczyły w solidarnym proteście przeciwko narkotykom.

Honorowy patronat nad XII Kampanią Białych Serc sprawują samorządowcy oraz sportowcy, zawodnik MMA – Kamil Bazelak oraz windsurferka, Zofia Klepacka. Radio 7 jest patronem medialnym akcji.

Zainteresuje Cię również:

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
podoba mi się101  nie podoba mi się137

Teraz na antenie

od 00:00 do 05:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Nocna zmiana
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012