Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Piłkarze Mławianki Mława odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie.

15 sierpnia 2016, 20:36

Biało-zieloni w meczu 3. kolejki rozgrywek czwartej ligi pokonali przed własną publicznością 2:1 Hutnik Warszawa.

Do przerwy to goście prowadzili po trafieniu Kamila Jankowskiego. Po zmianie stron do bramki strzelali już tylko mławianie. Najpierw w 55 minucie Przemysław Radziszewski wykorzystał podanie Marcina Tomczaka, a kwadrans później Michał Stryjewski celnie przymierzył z dystansu. Dzięki wygranej Mławianka awansowała na siódmą lokatę w tabeli.

Oczko wyżej jest MKS Przasnysz, który w miniony weekend zremisował 2:2 na wyjeździe z Ożarowianką. Gole dla ekipy prowadzonej przez Wiktora Pełkowskiego zdobyli Jakub i Robert Wróblewscy. Wynik nierozstrzygnięty padł także w konfrontacji Błękitnych Raciąż i MKS-u Ciechanów. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Prowadzenie ciechanowianom w 63 minucie dał Bartosz Mroczek. Wyrównał na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu Kamil Majkowski, który wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką Dominika Lemanka.

W tabeli raciążanie z dorobkiem siedmiu punktów zajmują trzecie miejsce. MKS Ciechanów, który zgromadził na koncie cztery oczka jest dziewiąty.