UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Delfin odrobił trzy bramki straty.

14 czerwca 2016, 18:54

Nieprawdopodobny przebieg miało spotkanie 29. kolejki Ligi Okręgowej na Warmii i Mazurach, pomiędzy Fortuną Gągławki oraz Delfinem Rybno.

Gospodarze do 71 minuty prowadzili z liderem 4:1, a mimo to zeszli z boiska pokonani. Zadecydowała o tym fantastyczna końcówka w wykonaniu podopiecznych Radosława Wasielewskiego. Bohaterem gości został Sebastian Łukaszewski, który w przeciągu trzynastu minut trzykrotnie trafił do siatki. Ostatnia z bramek okazała się na wagę zwycięstwa.

Pozostałe gole dla pewnego już awansu zespołu z Rybna strzelili Bazyli Jabłonowski oraz Piotr Gross. W najbliższą niedzielę o godzinie 14 rybnianie zagrają ostatnie spotkanie w tym sezonie. Ich rywalem będzie Tęcza Miłomłyn. Po jego zakończeniu będzie okazja do wspólnego świętowania awansu do czwartej ligi.

Wracając do przedostatniej kolejki to pewny triumf w konfrontacji z Radomniakiem Radomno zanotowała Polonia Iłowo. Dwukrotnie nie listę strzelców wpisał się Daniel Browarek, a jedną bramkę zdobył Dawid Kapsia. Dzięki wygranej iłowianie mogą być pewni pozostania w „Okręgówce” na kolejny sezon.

Do końca walkę o utrzymanie stoczą piłkarze Welu Lidzbark Welski, którzy na zakończenie zmierzą się u siebie z Kormoranem Zwierzewo. W 29. kolejce lidzbarczanie zremisowali na wyjeździe 2:2 ze Startem Nidzica.